Usernoise v4.0.1 - en to pl translation catalogue (56 entries)

en: Feedback
pl: Kontakt

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Idea
pl: Pomysł

en: Question
pl: Pytanie

en: Praise
pl: Pochwała

en: Short summary
pl: Temat wiadomości

en: Status:
pl: Statut:

en: Sent on: <b>%1$s</b>
pl: Wysłana dnia: <b>%1$s</b>

en: Delete Permanently
pl: Skasowana permanentnie

en: Move to Trash
pl: Przenieś do kosza

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Subject
pl: Temat

en: Send
pl: Wyślij

en: or
pl: lub

en: Submit feedback
pl: Wyślij wiadomość

en: Please tell us what do you think, any kind of feedback is highly appreciated.
pl: Powiedz nam co myślisz, twoje sugestie są mile widziane.

[ctx: admin]
en: Feedback
pl: Wiadomość

en: Add new
pl: Dodaj nową

en: Add new feedback
pl: Napisz wiadomość

en: View feedback
pl: Pokaż wiadomość

en: New feedback
pl: Nowa wiadomość

en: Search feedback
pl: Szukaj wiadomośći

en: Feedback not found
pl: Wiadomość nie odnaleziona

en: Feedback not found in Trash
pl: Wiadomość nie odnaleziona w koszu

en: Feedback left by users using a form in a lightbox
pl: Wiadomość wysłana przez użytkownika używającego lightbox'a

en: Please enter a summary.
pl: Wpisz streszczenie.

en: Please enter the feedback.
pl: Napisz wiadomość

en: Please enter a valid email address.
pl: Wpisz poprawny adres email.

en: feedback
pl: wiadomośći

[ctx: button]
en: Feedback
pl: Wiadomość

en: Usernoise settings
pl: Ustawienia Usernoisa

en: General
pl: Główne

en: Button
pl: Przycisk

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text
pl: Tekst

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Left
pl: Lewa

en: Right
pl: Prawa

en: Top
pl: Góra

en: Bottom
pl: Dół

en: Position
pl: Pozycja

en: Ask for feedback type
pl: Proś o typ wiadomości

en: Ask for a summary
pl: Proś o streszczenie

en: Ask for an email
pl: Proś o adres email

en: Notification emails will be sent to: <a href="mailto:%s">%s</a>
pl: Email z potwierdzenie będzie wysłany do: <a href="mailto:%s">%s</a>

en: (you can change it at <a href="%s">%s</a> page).
pl: (możesz to zmienić na stronie <a href="%s">%s</a>).

en: General Options
pl: Opcje główne

en: Select a Color
pl: Wybierz kolor

en: Feedback was marked as reviewed
pl: Wiadomość oznaczona jako przeczytana

en: Author
pl: Autor

en: Type
pl: Typ

en: All feedback types
pl: Wszystkie typy wiadomości

en: by
pl: przez

en: View all feedback
pl: Pokaż wszystkie wiadomości

en: No new feedback now.
pl: Brak nowych wiadomości.
