Usernoise v4.0.1 - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: New feedback
lt: Naujas Atsiliepimas

en: by
lt: pagal

en: View all feedback
lt: Peržiūrėti visus atsiliepimus

en: No new feedback now.
lt: Jokių naujų atsiliepimų šiuo metu.

en: Feedback was marked as reviewed
lt: Atsiliepimas pažymėtas kaip pežiūrėtas

en: Publish
lt: Paskelbti

en: Author
lt: Autorius

en: Type
lt: Tipas

en: All feedback types
lt: Visi atsiliepimų tipai

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Usernoise settings
lt: Usernoise nuostatos

en: General
lt: Bendrieji

en: Button
lt: Mygtukas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text
lt: Tekstas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Position
lt: Pozicija

en: Ask for a summary
lt: Prašyti santraukos

en: Ask for an email
lt: Prašyti elektroninio pašto adreso

en: Select a Color
lt: Pasirinkti Spalvą

en: Short summary
lt: Trumpa santrauka

en: Status:
lt: Būsena:

en: Sent on: <b>%1$s</b>
lt: Nusiųsta: <b>%1$s</b>

en: Delete Permanently
lt: Ištrinti Negrįžtamai

en: Move to Trash
lt: Perkelti į Šiukšles

en: Update
lt: Atnaujinti

[ctx: admin]
en: Feedback
lt: Atsiliepimas

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Add new feedback
lt: Pridėti naują atsiliepimą

en: View feedback
lt: Peržiūrėti atsiliepimą

en: Search feedback
lt: Ieškoti atsiliepimo

en: Feedback not found
lt: Atsiliepimas nerastas

en: Feedback not found in Trash
lt: Šiukšlėse atsiliepimas nerastas

en: Feedback left by users using a form in a lightbox
lt: Vartotojų, naudojančių švieslentės formą palikti atsiliepimai

en: Please enter a summary.
lt: Prašome įrašyti santrauką.

en: Please enter the feedback.
lt: Prašome įrašyti atsiliepimą.

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įrašyti teisingą elektroninio pašto adresą.

en: feedback
lt: atsiliepimas

en: or
lt: arba

en: Feedback
lt: Atsiliepimas

en: Submit feedback
lt: Pateikti atsiliepimą

en: Please tell us what do you think, any kind of feedback is highly appreciated.
lt: Prašome pasakyti mums ką Jūs galvojate. Bet kokio tipo atsiliepimai yra labai svarbūs.

[ctx: button]
en: Feedback
lt: Atsiliepimas

en: Idea
lt: Idėja

en: Problem
lt: Problema

en: Question
lt: Klausimas

en: Praise
lt: Liaupsės

en: Subject
lt: Tema

en: Send
lt: Siųsti

en: Notification emails will be sent to: <a href="mailto:%s">%s</a>
lt: Pranešimų elektroniniai laiškai bus išsiųsti į: <a href="mailto:%s">%s</a>

en: (you can change it at <a href="%s">%s</a> page).
lt: (jūs galite tai pakeisti <a href="%s">%s</a> puslapyje).

en: General Options
lt: Bendrosios Parinktys

en: New %s submitted at %s
lt: Naujas %s pateiktas į %s

en: Please provide some settings fields when creating an options framework instance
lt: Prašome užpildytii šiek tiek nustatymų laukelių, kuomet kuriate parinkčių struktūros pavyzdį

en: Save Options
lt: Įrašyti Parinktis

en: Restore Defaults
lt: Atstatyti Numatytasias nuostatas

en: Click OK to reset. All the settings will be reset to defaults!
lt: Paspauskite OK, kad atkurtumėte. Visos nuostatos bus pakeistos į numatytasias!

en: Upgrade to WordPress 3.3 or later to enable WYSIWYG editor
lt: Naujovinkite į WordPress 3.3 arba naujesnį, kad galėtumėte suaktyvinti WYSIWYG redaktorių
