Usernoise v4.0.1 - en to hu translation catalogue (61 entries)

en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Idea
hu: Ötlet

en: Problem
hu: Probléma

en: Question
hu: Kérdés

en: Praise
hu: Dicséret

en: Short summary
hu: Rövid összefoglaló

en: Status:
hu: Státusz:

en: M j, Y @ G:i
hu: Y M j @ G:i

en: Sent on: <b>%1$s</b>
hu: Küldve: <b>%1$s</b>

en: Delete Permanently
hu: Végleges törlés

en: Move to Trash
hu: Lomtárba

en: Publish
hu: Publikálás

en: Update
hu: Frissítés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Send
hu: Küldés

en: or
hu: vagy

en: Submit feedback
hu: Visszajelzés küldése

en: Please tell us what do you think, any kind of feedback is highly appreciated.
hu: Kérlek, mondd el a véleményed, bármilyen visszajelzést nagyra értékelünk.

[ctx: admin]
en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: Add new
hu: Új hozzáadása

en: Add new feedback
hu: Új visszajelzés hozzáadása

en: View feedback
hu: Visszajelzés megtekintése

en: New feedback
hu: Új visszajelzés

en: Search feedback
hu: Visszajelzés keresése

en: Feedback not found
hu: Visszajelzés nem található

en: Feedback not found in Trash
hu: Visszajelzés nem található a Lomtárban

en: Usernoise
hu: FelhasználókHangja

en: Feedback left by users using a form in a lightbox
hu: Visszajelzések, amiket ligthbox-ot használó felhasználók hagytak.

en: Please enter a summary.
hu: Kérlek, írj be egy összefoglalót!

en: Please enter the feedback.
hu: Kérlek, írd meg a visszajelzést!

en: Please enter a valid email address.
hu: Kérlek, helyes email-címet adj meg!

en: feedback
hu: visszajelzés

en: New %s submitted at %s
hu: Új %s küldve itt: %s

[ctx: button]
en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: Usernoise settings
hu: FelhasználókHangja beállítások

en: General
hu: Általános

en: Button
hu: Gomb

en: Background color
hu: Háttér szín

en: Text
hu: Szöveg

en: Text color
hu: Szöveg színe

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Top
hu: Fent

en: Bottom
hu: Lent

en: Position
hu: Pozíció

en: Ask for feedback type
hu: Visszajelzés típusának kérése

en: Ask for a summary
hu: Összefoglaló kérése

en: Ask for an email
hu: Email kérése

en: Notification emails will be sent to: <a href="mailto:%s">%s</a>
hu: Értesítő emailek ide fognak érkezni: <a href="mailto:%s">%s</a>

en: (you can change it at <a href="%s">%s</a> page).
hu: (megváltoztathatod a <a href="%s">%s</a> oldalon).

en: General Options
hu: Általános beállítások

en: Select a Color
hu: Szín választása

en: Feedback was marked as reviewed
hu: Visszajelzés átnézettnek jelölve.

en: Author
hu: Szerző

en: Type
hu: Típus

en: All feedback types
hu: Minden visszajelzés típus

en: by
hu: által

en: View all feedback
hu: Összes visszajelzés megtekintése

en: No new feedback now.
hu: Most nincs új visszajelzés.

en: Usernoise %s
hu: FelhasználókHangja
