Usernoise v4.0.1 - en to fa translation catalogue (60 entries)

en: Add new
fa: افزودن جدید

en: Add new feedback
fa: افزودن یک بازخورد

en: All feedback types
fa: همه نوع بازخورد

en: Ask for a summary
fa: پرسیدن شرح کوتاه

en: Ask for an email
fa: پرسیدن رایانامه

en: Author
fa: نویسنده

en: Background color
fa: رنگ پس زمینه

en: Button
fa: دکمه

en: Delete Permanently
fa: حذف برای همیشه

en: Feedback not found
fa: بازخورد پیدا نشد

en: Feedback not found in Trash
fa: بازخوردی در سطل زباله یافت نشد

en: General
fa: عمومی

en: Idea
fa: پیشنهاد

en: Move to Trash
fa: انتقال به سطل زباله

en: New feedback
fa: بازخورد جدید

en: Please enter a summary.
fa: لطفا یک خلاصه از متن را بنویسید

en: Please enter a valid email address.
fa: لطفا یک رایانامه معتبر وارد کنید

en: Please enter the feedback.
fa: لطفا بازخورد خود را بنویسید

en: Please tell us what do you think, any kind of feedback is highly appreciated.
fa: لطفا به ما بگویید که به چه می اندیشید،هرگونه بازخوردی داشتید ما به شدت استقبال میکنیم!

en: Praise
fa: تمجید

en: Problem
fa: مشکل

en: Publish
fa: انتشار

en: Question
fa: پرسش

en: Search feedback
fa: جستجوی بازخورد

en: Select a Color
fa: انتخاب یک رنگ

en: Sent on: <b>%1$s</b>
fa: ارسال شده در: <b>%1$s</b>

en: Short summary
fa: توضیحات مختصر

en: Status:
fa: وضعیت:

en: Submit feedback
fa: ارسال بازخورد

en: Text
fa: متن

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Type
fa: نوع

en: Update
fa: به روز رسانی

en: Usernoise
fa: یزرنویز

en: Usernoise %s
fa: یزرنویز %s

en: Usernoise settings
fa: تنظیمات یزرنویز

en: View feedback
fa: دیدن بازخورد

[ctx: admin]
en: Feedback
fa: بازخورد

[ctx: button]
en: Feedback
fa: بازخورد

en: feedback
fa: بازخورد

en: Feedback
fa: بازخورد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: by
fa: توسط

en: View all feedback
fa: نمایش همه بازخورد ها

en: No new feedback now.
fa: بدون بازخورد جدید

en: Feedback was marked as reviewed
fa: بازخورد به عنوان مورد بررسی مشخص شد

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Position
fa: موقعیت

en: (you can change it at <a href="%s">%s</a> page).
fa: (شما میتوناید اونو تغییر بدبن در صفحه <a href="%s">%s</a>

en: General Options
fa: تنظیمات عمومی

en: Subject
fa: موضوع

en: Send
fa: ارسال

en: or
fa: یا

en: Save Options
fa: ذخیره تنظیمات

en: Restore Defaults
fa: برگشت به حالت پیشفرض

en: Click OK to reset. All the settings will be reset to defaults!
fa: روی باشهکلیک کنید تا تنظیمات به حالت پیشفرض برگردند

en: Upgrade to WordPress 3.3 or later to enable WYSIWYG editor
fa: به نسخه 3.3 وردپرس بروزرسانی کنید تا ویرایشگر دیداری فعال شود
