Usernoise v4.0.1 - en to es translation catalogue (40 entries)

en: Add new
es: Agregar nuevo

en: Add new feedback
es: Agregar nuevo feedback

en: All feedback types
es: Todos los tipo de feedback

en: Author
es: Autor

en: Background color
es: Color de fondo

en: Bottom
es: Abajo

en: Button
es: Boton

en: Delete Permanently
es: Borrar

en: Feedback not found
es: Feedback no encontrado

en: Feedback was marked as reviewed
es: El feedback fuer marcado como revisado

en: Left
es: Izquierda

en: Move to Trash
es: Mover a la papelera

en: New feedback
es: Nuevo feedback

en: No new feedback now.
es: No hay nuevo feedback

en: Please enter a summary.
es: Por favor ingresa un resumen.

en: Please enter a valid email address.
es: Por favor ingresa un email válido.

en: Please enter the feedback.
es: Por favor ingresa un feedback-

en: Please tell us what do you think, any kind of feedback is highly appreciated.
es: Por favor decinos que pensás, cualquier tipo de feedback nos sirve para mejorar!

en: Position
es: Posicion

en: Praise
es: Deseo

en: Problem
es: Problema

en: Publish
es: Publicar

en: Question
es: Pregunta

en: Right
es: Derecha

en: Search feedback
es: Buscar feedback

en: Send
es: Enviar

en: Settings
es: Opciones

en: Short summary
es: Resumen

en: Status:
es: Estado:

en: Subject
es: Asunto

en: Submit feedback
es: Enviar feedback

en: Text
es: Texto

en: Text color
es: Color del Texto

en: Top
es: Arriba

en: Type
es: Tipo

en: Usernoise settings
es: Opciones de Usernoise

en: View all feedback
es: Ver todo el feedback

en: View feedback
es: Ver feedback

en: by
es: por

en: or
es: o
