Usernoise v4.0.1 - en to cs translation catalogue (39 entries)

en: Add new
cs: Přidat nový

en: Add new feedback
cs: Přidat nový komentář

en: All feedback types
cs: Všechny typy komentářů

en: Ask for a summary
cs: Požadovat shrnutí

en: Ask for an email
cs: Požadovat email

en: Author
cs: Autor

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Button
cs: Tlačítko

en: Delete Permanently
cs: Vymazat navždy

en: Feedback left by users using a form in a lightbox
cs: Komentáře zanechané uživateli pomocí formuláři v lightboxu

en: Feedback not found
cs: Komentář nebyl nalezen

en: Feedback not found in Trash
cs: Komentář nebyl nalezen v koši

en: General
cs: Obecný

en: Idea
cs: Nápad

en: Move to Trash
cs: Přesunout do koše

en: New feedback
cs: Nový komentář

en: Please enter a summary.
cs: Prosím, vyplňte shrnutí.

en: Please enter a valid email address.
cs: Prosím, zadejte platnou emailovou adresu.

en: Please enter the feedback.
cs: Prosím, zadejte komentář.

en: Please tell us what do you think, any kind of feedback is highly appreciated.
cs: Prosím, řekněte nám, co si myslíte, všechny druhy zpětné vazby mají velkou hodnotu.

en: Praise
cs: Pochvala

en: Problem
cs: Problém

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Question
cs: Otázka

en: Search feedback
cs: Hledat komentář

en: Select a Color
cs: Vybrat barvu

en: Sent on: <b>%1$s</b>
cs: Posláno: <b>%1$s</b>

en: Short summary
cs: Shrnutí

en: Submit feedback
cs: Odeslat komentář

en: Text color
cs: Barva textu

en: Type
cs: Typ

en: Update
cs: Aktualizace

en: Usernoise settings
cs: Usernoise nastavení

en: View feedback
cs: Váš komentář

[ctx: admin]
en: Feedback
cs: Admin

en: Ideas
cs: Idée

en: Questions
cs: Otázky

en: Problems
cs: Problémy

en: Praises
cs: Pochvaly
