Usernoise v4.0.1 - en to bg translation catalogue (63 entries)

en: Add new
bg: Добави ново

en: Add new feedback
bg: Добави ново съобщение

en: All feedback types
bg: Всички типове съобщения

en: Ask for a summary
bg: Изискай кратко заглавие

en: Ask for an email
bg: Изискай е-поща

en: Author
bg: Подател

en: Background color
bg: Цвят на фона

en: Button
bg: Бутон

en: Delete Permanently
bg: Изтрий перманентно

en: Feedback left by users using a form in a lightbox
bg: Съобщение, оставено чрез форма на Usernoice

en: Feedback not found
bg: Няма съобщения

en: Feedback not found in Trash
bg: В Кошчето няма съобщения

en: General
bg: Общи

en: Idea
bg: Идея

en: M j, Y @ G:i
bg: j.M.Y в G:i ч.

en: Move to Trash
bg: Сложи в Кошчето

en: New feedback
bg: Ново съобщение

en: Please enter a summary.
bg: Моля, въведете кратко заглавие

en: Please enter a valid email address.
bg: Моля, въведете валидна е-поща

en: Please enter the feedback.
bg: Моля, въведете съобщение

en: Please tell us what do you think, any kind of feedback is highly appreciated.
bg: Моля, изберете една от четирите възможности да потърсите контакт с нас: идея, проблем, въпрос или похвала.

en: Praise
bg: Похвала

en: Problem
bg: Проблем

en: Publish
bg: Публикувай

en: Question
bg: Въпрос

en: Search feedback
bg: Търси съобщение

en: Select a Color
bg: Избери цвят

en: Sent on: <b>%1$s</b>
bg: Изпратено на: <b>%1$s</b>

en: Short summary
bg: Кратко заглавие

en: Status:
bg: Статус:

en: Submit feedback
bg: Изпрати съобщението

en: Text
bg: Текст

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Type
bg: Вид

en: Update
bg: Обнови

en: Usernoise settings
bg: Настройки на Usernoise

en: View feedback
bg: Виж съобщението

[ctx: admin]
en: Feedback
bg: Съобщение

[ctx: button]
en: Feedback
bg: Съобщение

en: feedback
bg: съобщение

en: by
bg: от

en: View all feedback
bg: Виж всички съобщения

en: No new feedback now.
bg: Няма нови съобщения.

en: Feedback was marked as reviewed
bg: Съобщението бе отбелязано като прегледано.

en: Settings
bg: Настройки

en: Left
bg: Вляво

en: Right
bg: Вдясно

en: Top
bg: Горе

en: Bottom
bg: Долу

en: Position
bg: Позиция

en: General Options
bg: Общи настройки

en: Subject
bg: Относно

en: Feedback
bg: Съобщение

en: Send
bg: Изпрати

en: or
bg: или

en: Notification emails will be sent to: <a href="mailto:%s">%s</a>
bg: Известяванията ще бъдат изпращани на: <a href="mailto:%s">%s</a>

en: (you can change it at <a href="%s">%s</a> page).
bg: (можете да промените е-пощата си в <a href="%s">%s</a>).

en: New %s submitted at %s
bg: Прието е ново %s от %s

en: Please provide some settings fields when creating an options framework instance
bg: Моля, посочете няколко стойности, когато създавате възможност за избор.

en: Save Options
bg: Запази настройките

en: Restore Defaults
bg: Възстанови началните настройки

en: Click OK to reset. All the settings will be reset to defaults!
bg: Натиснете ОК за изчистване. Всички настройки ще се върнат към първоначалните си стойности.

en: Upgrade to WordPress 3.3 or later to enable WYSIWYG editor
bg: Обновете до версия 3.3 или по-нова на Уърдпрес, за да можете да ползвате екранен редактор WYSIWYG.
